Menu

Akcesoria

Akcesoria i usługi

Zakład pogrzebowy Wrocław prowadzi sprzedaż wszystkich akcesoriów funeralnych. W ich skład wchodzą między innymi krzyże, urny, trumny, wieńce, wiązanki, a także odzież. Wszystkie oferowane przez nas artykuły to produkty wysokiej jakości, dostępne w różnorodnych wariantach cenowych i dostępności od ręki. Zapewniamy możliwość ich obejrzenia na miejscu, tak aby dokonać przemyślanego wyboru, poprzedzonego porównaniem różnego typu produktów.

Elegancki pogrzeb wymaga starannej oprawy. Dotyczy to zarówno wyboru trumny, jak i pozostałych akcesoriów. Oferujemy drewniane trumny polskich producentów, dostępne w różnych wariantach okuć i gatunków drewna, z którego zostały wykonane. W przypadku konieczności zapewnienia trumny o niestandardowych wymiarach, nasz zakład pogrzebowy jest w stanie taką uzyskać w ciągu 2 dni.

Usługi

W naszym zakładzie pogrzebowym kompleksowo podchodzimy do potrzeb rodziny zmarłego. Nasze usługi pogrzebowe obejmują między innymi przechowywanie zwłok w chłodniach, a także ich przygotowanie do pochówku – kosmetyka funeralna, mycie, balsamowanie i dodatkowe usługi, indywidualnie uzgadniane z rodziną lub przyjaciółmi zmarłego.

Dom pogrzebowy

Posiadamy własny dom pogrzebowy, w którym możemy dla Państwa zorganizować uroczystość pogrzebową i ostatnie pożegnanie zmarłego. Korzystna lokalizacja, dogodne warunki i eleganckie wnętrza to tylko jeden z powodów, aby skorzystać z naszych usług. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami cateringowymi, dostarczającymi jedzenie i napoje, zgodne z ustalonym wcześniej menu.