Menu

Transport

Prowadzony przez nas zakład pogrzebowy Wrocław posiada własną flotę samochodów do przewozu zwłok. Są to kilkuletnie samochody klasy VAN i kombi, wyposażone w specjalną zabudowę do przewozu trumien. Samochody spełniają wszystkie wymogi sanitarne, stawiane przez sanepid. Są również dostosowane do wymogów obowiązujących w pozostałych krajach Europy. Wyposażone w skuteczną klimatyzację, mogą realizować międzynarodowy transport zwłok również w okresie letnim.

Transport zwłok jest zadaniem bardzo wymagającym i odpowiedzialnym. Aby móc je realizować z pełną odpowiedzialnością i szacunkiem dla zmarłych, należy dysponować nie tylko odpowiednimi samochodami, ale przede wszystkim doświadczonymi pracownikami – kierowcami. Nasz zakład pogrzebowy Wrocław nieustannie inwestuje w umiejętności pracowników, organizując dla nich kursy i szkolenia. Dotyczy to zarówno pomocników, jak i kierowców. Doświadczeni w transporcie zwłok w kraju i za granicą, zapewniają szybki i bezpieczny transport na każdym dystansie.

Jako zakład pogrzebowy, zapewniamy kompleksowy transport zwłok, jak również urn, wieńców, wiązanek. Działamy na terenie Wrocławia, całej Polski i terenie całej Europy (również kraje nie należące do UE). Dbamy o swój wizerunek, dlatego nasze samochody nie są oznakowane w bardzo dyskretny i elegancki sposób, zawsze prezentując się nienagannie – tak pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i stanu technicznego.