Menu

Koszty

Zakład pogrzebowy Wrocław wykonuje usługi pogrzebowe w systemie bezgotówkowym i gotówkowym. Oznacza to, że jeśli powierzą nam Państwo realizację pogrzebu zmarłej osoby, zostanie on w całości rozliczony pomiędzy nami, a ZUS, który zajmuje się wypłatą zasiłku pogrzebowy. Aktualnie wysokość takiego zasiłku to 4000 złotych. W tej cenie jesteśmy w stanie wykonać pełny pogrzeb, oferując transport, obecność naszych pracowników, trumnę, załatwienie w Państwa imieniu wszystkich formalności, druk i rozwieszenie klepsydr oraz niezbędne rozliczenia z kapłanem oraz grabarzem.

Rozumiem, że niektórzy z Państwa mogą mieć oczekiwania, aby pogrzeb zyskał nieco bardziej wytrawną oprawę. W takim przypadku wszelkie dodatkowe rozliczenia finansowe odbywają się już po zakończeniu ceremonii, a ich wysokość zostanie szczegółowo określona w wycenie i zleceniu, które z Państwem podpiszemy przed pogrzebem.

Działamy profesjonalnie i szanujemy Państwa uczucia, emocje i żal po śmierci bliskiej osoby. Korzystając z naszych usług, nie muszą się Państwo obawiać o żadne rozliczenia, ani konieczność samodzielnego dopełniania obowiązków. Wszystkim co konieczne do organizacji pogrzebu zajmujemy się my, zdejmując ten ciężar z Państwa barków. W trudnej chwili wystarczy tylko się z nami skontaktować, a otoczymy Państwa niezbędną opieką i udzielimy pełnego wsparcia.